МҮОХ-ны нэрэмжит гимнастикийн тэмцээн боллоо
Огноо:
2015-11-04

Таг:
Зургийн цомог, Мэдээ

Зургийн цомог

МҮОХ-ны нэрэмжит гимнастикийн тэмцээн боллоо

Монголын үндэсний олимпийн хорооны нэрэмжит "Бид ирээдүйн олимпийн аваргууд" гимнастикийн шилдэг багуудын тэмцээнийг Монголын гимнастикийн холбоотой хамтран 2015 оны 11 дүгээр сарын 03-ны өдөр амжилттай зохион байгууллаа. Тэмцээнд хот хөдөөгийн 22 багийн 200 гаруй тамирчид оролцов. 

undefined

“БИД ИРЭЭДҮЙН ОЛИМПИЙН АВАРГУУД” ГИМНАСТИКИЙН 
ШИЛДЭГ БАГУУДЫН ЦОМЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ 
ТЭМЦЭЭНИЙ ДҮН МЭДЭЭ

2015.11.03 

Нэг: Уран сайхны гимнастикийн тэмцээн

Ганцаарчилсан төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн тамирчид

  • Ж.Ариунсувд
  • Х.Ундрам
  • Э.Энхдалай

Багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • Чингэлтэй дүүрэг
  • Орхон аймаг
  • Баянзүрх дүүрэг 

Дасгалжуулагчдын шагналт байр

  • Б.Халиун
  • М.Булган
  • О.Цэрэндулам

Хоёр: Нийтийн гимнастикийн тэмцээн

Өсвөр насны багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • 94-р цэцэрлэг
  • 5-р цэцэрлэг
  • 85-р цэцэрлэг

undefined

Гурав: Спортын гимнастикийн тэмцээн

Эрэгтэй харайлтын төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн тамирчид

  • Б.Эрдэнэболд
  • Б.Баттөр
  • Д.Энхтүвшин

Эмэгтэй харайлтын төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн тамирчид

  • Б.Мөнхсайхан
  • Э.Мөнхнаран
  • Г.Мөнхзул

Эрэгтэй багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • БЗД 21-рсургууль
  • Чингэлтэй Дүүрэг
  • Орхон аймаг

Эмэгтэй багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • Чингэлтэй Дүүрэг
  • Орхон аймаг
  • Баянзүрх дүүрэг

Дасгалжуулагчдын шагналт байр /Эрэгтэй/

  • Д.Ганзориг
  • М.Даваасүрэн
  • Д.Оюунтуяа

Дасгалжуулагчдын шагналт байр /Эмэгтэй/

  • Д.Оюунтуяа
  • О.Цэрэндулам
  • М.Даваасүрэн

undefined

Дөрөв: Аэробик гимнастикийн тэмцээн

12-14 насны багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • Хөвсгөл
  • 34-р сургууль
  • 82-р сургууль

12-14 насны Дасгалжуулагчдын шагналт байр

  • Б.Ням
  • Ж.Чулуунцэцэг
  • Ц.Ганбаатар

15-17 насны багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • Light клуб
  • 5-р сургууль
  • 82-р сургууль

15-17 насны Дасгалжуулагчдын шагналт байр

  • Э.Мөнх-Оргил
  • Ц.Оюунчимэг
  • Ц.Ганбаатар

18-аас дээш насны багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • ҮБТДС
  • МУБИС
  • ШУТИС

18-аас дээш насны Бүжгийн багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • МУБИС
  • МУИС
  • ҮБТДС

18-аас дээш насны Степний багийн төрлийн тэмцээнд байр эзэлсэн баг тамирчид

  • ШУТИС
  • МУИС
  • ХААИС

18-аас дээш насны Дасгалжуулагчдын шагналт байр

  • МУБИС Номин
  • МУИС Д.Түмэнтөгс
  • ҮБТДС Э.Мөнх-Оргил  = ШУТИС Г.Ерөөлбат

undefined


Таг: Зургийн цомог, Мэдээ

  |  Хуваалцах   |  Жиргэх

Төстэй нийтлэлүүд:


ОЛИМПИЙН ТҮНШ БАЙГУУЛЛАГУУД